1
Hızla gelişen dünyada programınıza en çok örtüşen ve kimliğinize en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesi oldukça önemlidir. Projenin gerçekleştirileceği arazinin incelenmesi, vaziyet planı ve topografinin çıkarılması ile birlikte projenin ilk adımlarını atarız. Rüzgârın esiş yönünden kanuni kısıtlamaların incelenmesine kadar uzanan süreçte yarattığımız tasarımın kapsamlı bir analizini sağlarız. Kütlesel ilişkiler yaratır, strüktür, fonksiyon ve estetik bileşenleri projeye işleriz.  Alanlarında uzman iş ortaklarımızdan destek aldığımız tüm danışmanlıkları bir uyum ve denge içinde bir araya getirilerek projeye yansıtırız.
2
Mimarlık bütünsel olarak disiplinlerarası bir koordinasyon, bir süreç yönetimi işidir. Mimarın buradaki görevi ise orkestra şefliğidir. Onunla birlikte çalan, çalışan pek çok farklı sese sahip olmalıdır. Bunlar da işte bu uzmanlık dallarıdır. Peyzaj, aydınlatma, akustik, yangın, deprem, cephe, LEED gibi birçok uzmanlık alanı artık tek bir kişinin tüm bu bilgiye sahip olup projesine yansıtabileceği seviyeyi geçmiş ve bu dallar kendi içlerinde çok derinleşmiştir. İşte bu noktada projenin kendi ihtiyacına göre işinin ehli, birçok uzmandan destek alınır.
3
Mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlarız. Bu ister bir ofis isterse bir otel odası olsun kullanıcıların mekânı nasıl tecrübe edeceğinden ihtiyaçlarına kadar tüm verilerin değerlendirmelerini yaparak bütün bu bilgiyi projemize yansıtırız. Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamanın ve bir bütün olarak hizmet vermenin yaratılan mekânın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğunu biliriz. Mekânların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini, ihtiyaç programını, yaratmak istediğiniz algı ve en önemlisi sizin kimliğinize birebir örtüşen yeni yaşam alanınızı tasarlarız.
4
Senelerdir içinde bulunduğunuz “alışılagelmiş” ofislere tepki olarak; iş hayatının bütünsel anlamda sosyal ve yaşayan bir aktivite olduğuna inanıyoruz. Kişilerin bazen en basit problemi çözmek için bile bir arada olmaya ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyoruz. Mekânların ve kullanıcıların içinde bulunduğu yönetimsel, zihinsel ve duygusal değişimin farkındayız. Y kuşağının tetiklediği yeni çalışma yöntemini araştırarak ve doğru yorumlayarak çalışanların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılıyor, her kuruma kendi özelinde çözümler üretiyoruz.
5
Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyonu sağlanır. Tasarım, satın alma, temin etme, yerleştirme ve kalan tüm süreç tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, işverenin de takip edebileceği gerçekçi bir iş programına göre ilerler. Birlikte tasarladığımız şeyleri hayata geçirirken, her şeyin planlandığı gibi gitmesi ve sürprizlerle karşılaşmamak için malzeme kararlarını, kaliteli işçiliği, ileri detay çözümlerini gözetir; uzman ekiplerimiz ve işverenlerimiz ile kesintisiz bir iletişim ile tüm süreç yönetilir ve “rüya ofis “iniz, sizin için gerçeğe dönüştürülür.

 

 

BİZ KİMİZ

MİMARÇA STUDIO” ; konusunda uzman kadrosu ile yılların verdiği tecrübeleri birleştirerek ortak bir artı değer oluşturmuş , piyasa ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak 2015 yılında hizmete başlamış genç ve dinamik bir kuruluştur.

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz ; Müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için yapacağımız projelerde , modernize , mimari ve teknolojik gelişmeleri de dikkatte alarak maksimumum düzeyde memnuniyet sağlamaktır.

Misyonumuz ; Müşteri odaklı sürekli iyileştirme ilkeleri çerçevesinde tadilat ve tamirat çalışmalarında üst akıl , mühendislik ve mimari birikimlerin birleşimi ile kaliteli işler yapmaktır.

MİMARÇA STUDIO temel ilkeleri nelerdir?

Tam Zamanında Hizmet
Garantili Hizmet
Bütün işlerde tek muhatap
Temiz , sessiz ve problemsiz çalışma
Müşteri odaklılık
Güvenirlilik
Ücretsiz keşif
Sabit fiyat garantisi
Hızlı, kaliteli üretim ve hizmet
Doğru Mimari ve Mühendislik hizmeti

EKİBİMİZ

Veysel Erol

Veysel Erol

İbadullah EROL

İbadullah EROL

Sevdanur ÇAKIR

Web Designer
Sevdanur ÇAKIR

REFERANSLAR

images
images
images
images
images